KONST / Litografier / Grafiskt blad 8681066

nr 868 1066

Grafiskt blad

Komposition, Osignerad, motivet: 64x49

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 6 januari 2014
kl 19:35:06